Saskie pachołki - hełmy

Dyskusje o zachodnim stroju i uzbrojeniu.

Saskie pachołki - hełmy

Postprzez trollu » 5 sty 2017, o 23:40

Proszę o zapisywanie się na listę chętnych na moriony.
Nakręcam temat hełmów z Kielc, w cenie 500-600 złotych (ale chce utargować).
Kto byłby chętny? Na razie bez rozmowy o wzorach etc. Pierwsze do odbioru mogłyby być w lutym.
1.
Paaanie Dziesiętnikuuuu....
trollu
Pan Rotmistrz

Re: Saskie pachołki - hełmy

Postprzez Dziadek » 7 sty 2017, o 12:16

Nie mogę teraz, może pod koniec roku...
Dziadek
Sądecki Warchoł

Postprzez trollu » 16 sty 2017, o 19:55

No co ? Tylko tylu chętnych??
trollu
Pan Rotmistrz

Postprzez Stilgar » 16 sty 2017, o 20:42

No, człowieku, my ledwo 50 zeta na glewie dalism a Ty myslisz ze sie rzucimy z 500-600 na moriony? :P
"Czterdzieści setków baranów porwołem, dwadzieścia setków baranów zjadłem, w tym ctery śmierdzące i zyje. I dobze" Obrazek
Stilgar
Chłopski Administrator

Postprzez trollu » 16 sty 2017, o 20:59

Wybacz. Zachowałem się jak głupiec.
trollu
Pan Rotmistrz

Postprzez Stilgar » 18 sty 2017, o 09:28

Marku, ja naprawdę doceniam i szanuję Twe działania, a moriony za tę cenę - super sprawa (a jak znam Ciebie, to pewnie by się okazało, że na koniec będzie o 50 złotych mniej, bo załatwisz jeszcze upust). Ale wiesz jak jest z finansami u ludzi. Gdyby się to zbiegło z jakimś projektem, który da ekstra kasę na zakup to pewnie byłoby łatwiej (vide proponowany przez Islanda), a tak to dla większości 500-600 złotych to poważne uszczuplenie budżetu domowego :)

Gdyby się dało może na raty odłożyć, albo coś?

Chyba, że ja źle zrozumiałem, i to jest realizacja całoroczna i moriony mają być na koniec tego roku/początek przyszłego. To wtedy rozumiem (bo i tak projekt Saskich Pachołków jest rozłożony w czasie, bo w 2018 jest rocznica wybuchu wojny XXX letnej).

1.
"Czterdzieści setków baranów porwołem, dwadzieścia setków baranów zjadłem, w tym ctery śmierdzące i zyje. I dobze" Obrazek
Stilgar
Chłopski Administrator

Postprzez trollu » 18 sty 2017, o 10:59

Zluzuj gumę w majtach Rudy.
Odpowiedziałem w stylu poruszakowym, nie wyczułeś autoironii. Nie każ mi się teraz czuć jak Wielkopolski: Dla Poruszaka wszystko, z Poruszakiem niczego! :)

Wyrwałem się trochę do przodu, ale chcę Wam umożliwić przynajmniej myślenie o konkretach i konkretnych działaniach. Wiesz dobrze, że jak się nie zacznie czegoś robić to w Krakowie kończy się na gadaniu :).
Więc ja pogadam o ratach, Wy myślcie o hełmach i odkładaniu, a wszyscy trzymamy kciuki za dotację z MON, bo to nam załatwi temat finansowania hełmów.
trollu
Pan Rotmistrz

Postprzez Dziadek » 18 sty 2017, o 22:49

Jakie, choinka, dotacje z MON :P ? Moriony są przezajebiste i chcę tylko najlepiej jakby był robiony na grudzień/styczeń, serio.
Dziadek
Sądecki Warchoł

Powrót do Autorament Zachodni