Szabla

Dział dotyczący odtwarzanego przez nas oddziału

Re: Szabla

Postprzez Dziadek » 19 sie 2014, o 22:24

Te szable są spoko, i to jest akurat pasująca opinia ;) Moja zaczyna po dwóch latach trochę rdzewieć a nie robiłem z nią absolutnie nic :P żadnej konserwacji itd. Kuźnia to masówka ale szable mają prawidłową wagę a to duża zaleta. Pochwy średnie ;/

Ważna uwaga - do ceny szabli należy doliczyć obowiązkowo pochwę i rapcie! Koszt tych drugich zaczyna się od 160 zł w górę, i jest to niezbędny wydatek!
Dziadek
Sądecki Warchoł

Postprzez Islam » 20 sie 2014, o 09:27

Ja również nie mam większych zastrzeżeń - bierzcie tylko inne wzory, bo zrobi się Armia Klonów. Mi pochwa wyszła u nich 70 zł bo przysłali choć nie zamawiałem, więc zaproponowali odesłanie lub 50% ceny ;)
Islam
Zielony Prezes

Postprzez Stilgar » 20 sie 2014, o 12:55

Jak na razie odzew jest malutki, więc chyba z tego nici :) ja jak już bym zamawiał to taką z krótszym jelcem niż Wy macie. A inna kwestia jest taka że Kuźnia raczej woli masówki robić :P
"Czterdzieści setków baranów porwołem, dwadzieścia setków baranów zjadłem, w tym ctery śmierdzące i zyje. I dobze" Obrazek
Stilgar
Chłopski Administrator

Postprzez Liissu » 20 sie 2014, o 13:07

Daj znać, jak będziesz zamawiał, może połączymy nasze huehuehue mocze
Liissu
Nasz Pludrak

Postprzez Dziadek » 20 sie 2014, o 23:32

Pierwsza zasada z filmu Pogromcy Duchów! NIGDY nie łączmy strumieni!
Dziadek
Sądecki Warchoł

Postprzez Adam » 21 sie 2014, o 21:27

Panowie, rapcie to nie wszystko :D Mogą być jeszcze pasy przez ramię na co mam źródła :D A wogóle Dziadek się nie pochwalił, że mu fajne zrobiłem :( Polecam sprawdzone i historyczne metody łączenia rapci (to te dwa paski) z pasem od rapci ;) Krąży w reko kilka patentów upraszczających i mrocznych ;)
Adam
Człowiek Pomoc

Postprzez Stilgar » 20 wrz 2014, o 14:42

Dobra, lenie, w trosce o Was napisałem do Kuźni Rycerskiej z zapytankiem jak by to było przy większym zamówieniu, jakie są terminy, oraz czy zrobią pochwę z taki "oknem" ;)
"Czterdzieści setków baranów porwołem, dwadzieścia setków baranów zjadłem, w tym ctery śmierdzące i zyje. I dobze" Obrazek
Stilgar
Chłopski Administrator

Postprzez Dziadek » 20 wrz 2014, o 21:01

Stilgar napisał(a):oraz czy zrobią pochwę z taki "oknem" ;)

Na świat? huehuehue

Adam napisał(a):A wogóle Dziadek się nie pochwalił, że mu fajne zrobiłem :(

Rzeczywiście teraz przeczytałem, sorki Adamie ;/ Naprawiam się: Nie zamawiajcie pochew z Kuźni ani rapci nigdzie indziej, gdyż Adam Ledwoń jest na miejscu i robi zajebiste, czego sobie i Wam życzę 8-)
Dziadek
Sądecki Warchoł

Postprzez Adam » 20 wrz 2014, o 22:20

Z tym moim robieniem pocher to może być różnie ;) W sensie nie wiem czt dam radę. Kuźnia odkąd okówa stalą a nie ocynkiem ma spoko pochwy. Ale rapcie polecam :D
Adam
Człowiek Pomoc

Postprzez Stilgar » 20 sie 2015, o 14:42

Kto, oprócz mnie, jest bezszablowy a chciałby to zmienić? Chciałbym dopytać kuźnię rymcerską o szable batorówki i może jakby się nas więej uzbierąło to byłoby taniej (wszak zamówienie zbiorowe, jak przy czekanach) :)
Stilgar
Chłopski Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piechota Lubomirskiego