bęben - taraban

Dział dotyczący odtwarzanego przez nas oddziału

bęben - taraban

Postprzez Abrat » 29 paź 2012, o 23:26

Bęben, a precyzyjniej właśnie taraban (jak w hymnie).
Zobowiązałem się zrobić pas nośny i ściągacze.
Jest w biało czerwone pasy i na obrazie z Kielc jest podobny (ponoć z poprzednim wcieleniem Mola). Jak się dokładnie przyglądnąć to pas jest jakby również czerwony z jakimiś białymi elementami, spróbuję coś pokombinować. 3-go wybieracie się do Wiśnicza, czy zatem po tej imprezie może taraban wylądować u mnie? Przymierzę się do zrobienia pasa. Tak jak mówiłem mogę go zrobić po kosztach materiałów, tylko muszę pomierzyć dokładnie czego i ile zejdzie. Przydał by się też pokrowiec, do transportowania, mogę uszyć ale czy to powinno być z jakiegoś grubego lnu (histerycznie) czy z czegoś nowocześniejszego. Mam szary (naturalny) len jak by co. Mogę go użyć na pokrowiec.

A
Abrat
Łucznik Zawołany

Re: bęben - taraban

Postprzez Gruzin » 30 paź 2012, o 00:18

myślę, że jeżeli robić pokrowieć to już róbmy go profesjonalnie i histerycznie ;]
Student biedak, ale pan. Ciągle żyje ponad stan :D
Gruzin
Gruziński Moderator

Postprzez Stilgar » 30 paź 2012, o 01:13

Byłoby doskonale :) Z tego co pamiętam, to obecnie nasz bęben (taraban) znajduje się u Marka, a że jedzie on do Nowego Wiśnicza, to się dobrze składa, bo go na pewno ze sobą zabierze. Czekam jeszcze aż Mol się tutaj wypowie w kwestii finansowania :)
"Czterdzieści setków baranów porwołem, dwadzieścia setków baranów zjadłem, w tym ctery śmierdzące i zyje. I dobze" Obrazek
Stilgar
Chłopski Administrator

Postprzez Abrat » 5 lis 2012, o 10:37

U kogo jest bęben?
Abrat
Łucznik Zawołany

Postprzez trollu » 5 lis 2012, o 19:00

U mnie. Postaram Ci się go podrzucić przy okazji.
Paaanie Dziesiętnikuuuu....
trollu
Pan Rotmistrz

Powrót do Piechota Lubomirskiego