LŻH

Informacje odnośnie naszych projektów, planów oraz realizacji.

Re: LŻH

Postprzez Islam » 13 sty 2017, o 00:22

Mamy więc 4 zainteresowanych.
W 2017 r. przypada 350 rocznica śmierci HWK Stanisława Rewery Potockiego i HWP Jerzego Sebastiana Lubomirskiego. Obaj wspólnie walczyli (czy to podczas zaprowadzania demokracji na Ukrainie, czy to podczas wojny z Moskwą) i zmarli w odstępie kilkunastu dni. Tworzę więc projekt wokół tych postaci.
40 45-minutowych lekcji w 10 szkołach.
10 dni pracy
Przypada po 3200 brutto, czyli ok. 2730 netto na każdego z 4 prowadzących. Poprowadzimy to w max 8 osób (rotacyjnie, jak będzie mniej chętnych to wyjdzie proporcjonalnie więcej środków na głowę) czyli po ok. 1360 pln z czego 800 każdy powinien wydać na SP (strój, broń, sprzęt wspólny), 400 dostanie dla siebie a 160 odda na konto stowarzyszenia (które tym samym zyska jakieś 1200 zł).
Do tego paliwo oczywiście.

To moja wizja. Wracam do pisania.
Islam
Zielony Prezes

Postprzez Pabloo » 13 sty 2017, o 10:28

Islam! Miło patrzeć na Twoją sprawność. Rispekt.
Pabloo
Psychologiczny Rociarz

Postprzez Stilgar » 13 sty 2017, o 11:31

Mi też imponuje za każdym razem gdy z nim współpracuję.
"Czterdzieści setków baranów porwołem, dwadzieścia setków baranów zjadłem, w tym ctery śmierdzące i zyje. I dobze" Obrazek
Stilgar
Chłopski Administrator

Postprzez Islam » 13 sty 2017, o 12:09

Zawstydzacie mnie koledzy :oops: :oops:

Udostępniłem Wam hurtowo aktualną wersję wniosku na docsie. Dodałem Pawła, Gruzina, Velmę, Trolla i Stilgara. Velma i Gruzin obiecali mi lekturę aby wyłapać jakieś głupoty, nieścisłości albo coś dopisać. Sam jeszcze też będę dłubał ale mocny szkielet jest.
Gdybyście mieli chwilę i ochotę do będę wdzięczny za uwagi.

Ukłony.
Islam
Zielony Prezes

Postprzez trollu » 13 sty 2017, o 12:45

Tak na szybko

Usunąłbym warsztaty szermiercze. Wprowadziłbym listę obecności nauczycieli biorących udział w szkoleniu.

Prezentacja dorobku naukowego poświęconego wojskowości w powiecie myślenickim - to brzmi niezrozumiale.
Błąd w kosztach obsługi księgowej - 200 i 300
Możesz dodać jeszcze pikink w Kościelnikach jako doświadczenie Stowarzyszenia.
W opisie mojej osoby - 15 letnie doświadczenie w rekonstrukcji, animator i organizator kilkunastu imprez rekonstrukcji historycznej, uczestnik rekonstrukcji w Europie (Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Węgry, Ukraina, Rosja). Uczestnik programów Lekcji Żywej Historii, aktor i konsultant edukacyjnych filmów historycznych.
Paaanie Dziesiętnikuuuu....
trollu
Pan Rotmistrz

Poprzednia strona

Powrót do Projekty Stowarzyszenia