Obóz

Informacje o rekonstrukcji, ekwipunku oraz wyjazdach.

Obóz

Postprzez Gruzin » 9 paź 2012, o 12:29

Skoro zaczęliśmy toczyć dysputy o jakości naszych rekonstrukcji to chciałbym poruszyć temat obozu, gdyż szczerze mówiąc mimo naszej zajebistości bieduje on strasznie. Chciałbym dokonać krótkiego podsumowania rzeczy , wraz z opisem, o których wiem że je mamy a które warto by zacząć używać, oraz takich, które moglibyśmy sobie sprawić.

1 Hetman <- jest działa brakuje mu jednego sznurka do odciągu, miło byłoby go dorobić
2 Saxon <- leżu u mnie zwinięty jest rozdarty. Wypadałoby go poskładać i może w końcu stworzyć dla niego porządną poprzeczkę ?
3 dwa stożki <- oba działają, ale do żadnego nie udało nam się jeszcze skompletować masztów. Może w końcu by to ogarnąć?
4. Mam garczek na nóżkach w szafie, widziałem go raz w użyciu, może skoro chcemy zacząć robić obóz na poważnie warto by go uruchomić na jakiejś imprezce w końcu ?
5. Mamy ruszt który zrobił nam Garu <- ruszt jest wyjebany niestety przez deszcz nie udało nam się go rozdziewiczyć. Zapraszam kogoś do czyszczenia bo sam się z tym będę pierdolił sto lat i nie skończę ;]
6. Mam stół w domu, który stoi już 2 rok może by zacząć go używać ?
7. Mamy bardzo dużo czasu do nowego sezonu, może by zorganizować sobie wiatkę, żeby nie biedować jak te żuliki tylko mieć swoją rozkładać stolik i mieć wszystko gdzieś ;]
8. Jak wiatka to i ławeczki, żeby było na czym siedzieć, a nie na ziemi biedować.
9. Mamy berdysze, które w mojej ocenie powinniśmy wyczyścić i wozić je tylko jako tzw. narzędzi obozowe, żeby np podeprzeć daszek nad wejściem do hetmana, a zastąpić je piczkami bo berdysze są strasznie nieporęczne o !
10. W zawiązku z ostatnimi zarzutami o bałagan, miło było by sprawić sobie jakiś kosz wiklinowy, który moglibyśmy przerabiać na śmietnik.

to tak co mi przyszło do głowy. Miło byłoby poddać to pod dyskusję i jakoś tak wprowadzić to w życie :D
Student biedak, ale pan. Ciągle żyje ponad stan :D
Gruzin
Gruziński Moderator

Re: Obóz

Postprzez Stilgar » 9 paź 2012, o 13:27

U mnie w Barcicach znajduja sie bodaj dwa krzeselka skladane, ale bez materialowego siedziska bo nie mialem kiedy i z czego zrobic. Predko w domu nie bede a jak juz to pksem wiec nie mam jak zabrac. Gdyby kiedys ktos jechal do Piwniczki to moglby zabrac ze soba.
"Czterdzieści setków baranów porwołem, dwadzieścia setków baranów zjadłem, w tym ctery śmierdzące i zyje. I dobze" Obrazek
Stilgar
Chłopski Administrator

Postprzez Gruzin » 9 paź 2012, o 14:52

to proszę je zmagazynować u mnie ;]
Gruzin
Gruziński Moderator

Postprzez Dziadek » 9 paź 2012, o 16:52

Co do czyszczenia to mogę wpaść o dowolnej porze od teraz do niedzieli, bo mam wolne.
Dziadek
Sądecki Warchoł

Postprzez Gruzin » 9 paź 2012, o 16:55

w czwartek mam wolne także tego może wtedy ?
Gruzin
Gruziński Moderator

Postprzez Dziadek » 9 paź 2012, o 16:56

Jasne, nie ma problemu. To jeszcze napisz kiedyś o której i przyjadę.
Dziadek
Sądecki Warchoł

Postprzez Gruzin » 9 paź 2012, o 16:56

spoko zgadamy się
Gruzin
Gruziński Moderator

Postprzez Tomasz » 9 paź 2012, o 18:48

10. Kosze wiklinowe.
W tej kwestii pytanie do Pabla, który nam kiedyś załatwiał i u kogoś zamawiał takie kosze.
Problem będzie jeśli wszyscy zaczniemy jeździć z takimi koszami bo wtedy do aut osobowych się nie spakujemy ;/
Tomasz
Pogromca Pludraków

Postprzez Pabloo » 9 paź 2012, o 20:46

Wciąż wiem gdzie gość mieszka o ile żyje - Babice koło Chrzanowa
Pabloo
Psychologiczny Rociarz

Postprzez trollu » 9 paź 2012, o 23:24

Nie Babice a Babiczka.
Co to pohrazi z Chrzanowa :)
Paaanie Dziesiętnikuuuu....