Nowy użytkownik forum? Przywitaj się z nami ;)

Rzeczy nie związane z pozostałymi działami.

Nowy użytkownik forum? Przywitaj się z nami ;)

Postprzez Stilgar » 22 sie 2012, o 16:21

Czołem!

Wierzę, że w niedługim czasie na nasze forum będą zaglądały także osoby, które są naszymi znajomymi, słyszeli o nas i lepiej chcą nas poznać. Niech każdy nowy użytkownik powie kim jest albo z jakiej innej grupy rekonstrukcyjnej pochodzi, tak byśmy się mogli lepiej poznać!

A może ktoś przybył tutaj w związku z projektami, które organizowaliśmy, organizujemy i będziemy organizować? :)

To ja zacznę, aby dać przykład: nazywam się Stilgar i jestem adminem, przywiał mnie tu obowiązek i potrzeba porządkowania forum... :P
"Czterdzieści setków baranów porwołem, dwadzieścia setków baranów zjadłem, w tym ctery śmierdzące i zyje. I dobze" Obrazek
Stilgar
Chłopski Administrator

Re: Nowy użytkownik forum? Przywitaj się z nami ;)

Postprzez Gruzin » 22 sie 2012, o 16:23

Jestem Gruzin, zostałem niedemokratycznie wybrany na moderatora i w ogóle lubię ciastka :D
Student biedak, ale pan. Ciągle żyje ponad stan :D
Gruzin
Gruziński Moderator

Postprzez Dziadek » 3 wrz 2012, o 15:39

Sławek z tej strony, świeżak z wyjazdu do Zamościa. Spodobało mi się musztrowanie, więc zostaję :D Na forum pod ksywką którą wymyślił bodajże Gruzin (nie wiem skąd się wzięła i nie podoba mi się :lol:, ale tak to chyba działa, no nie?).

Powitać!
Dziadek
Sądecki Warchoł

Postprzez Tomasz » 3 wrz 2012, o 18:30

Witaj Dziadku!!

Jak nie lubisz tej ksywki to na pewno tak już zostanie :D
Tomasz
Pogromca Pludraków

Postprzez Islam » 6 wrz 2012, o 21:56

Miałem dzisiaj przyjemność wraz z Molem poznać naszego nowego kolegę - Andrzeja "Kowala". Mam nadzieję, że wkrótce się tu odezwie i opowie więcej o swojej pasji do kucia :)
Islam
Zielony Prezes

Postprzez Garu » 9 wrz 2012, o 17:45

Witam Tutaj Andrzej (lat 20), zwany także Garu :) ale jestem otwarty na nowe propozycje ksywki. Tak mnie nazywano w Andegaweńskim Poczcie Najemnym przez dwa lata. Tam walczyłem turniejowo i bitewnie mieczem z tarczą ale zdecydowanie lepiej mi szło półtorakiem. Od niedawna zakochany w szabli chodź od miecza do szabli daleka droga ale wierzę że uda się opanować walkę właśnie szablą. Mam słabość to walk technicznych i przeróżniastych bitew. Interesuję się jeszcze grą aktorską (takie hobby) nawet należę do grupy teatralnej więc jak coś to mogę odgrywać bezproblemowo scenki.

Ale co naprawdę sprawia że krew mi w żyłach dudni to Kowalstwo. Jestem Dyplomowanym Ślusarzem-Kowalem.
A tak się składa że właśnie będę mieć staż miesięczny w zakładzie ( z technikum) i pełny dostęp do kuźni więc Polecam Się!

Pozdrawiam
Garu
Garu
Pan Kowal

Postprzez Stilgar » 9 wrz 2012, o 20:09

Witamy, witamy w naszych radosnych progach :) A szabelka to doskonała broń, którą można się wykazać i u nas też będziesz miał taką możliwość!

Co do scenek, uwierz że my czasem zachowujemy się jak jedna wielka grupa teatralna, więc odnajdziesz się na pewno :D Tak samo już nasza głowa w tym byś swoje kowalskie pasje rozwijał ;)

Zatem widzimy się w piątek na LARPie, a potem koniecznie browarku!
"Czterdzieści setków baranów porwołem, dwadzieścia setków baranów zjadłem, w tym ctery śmierdzące i zyje. I dobze" Obrazek
Stilgar
Chłopski Administrator

Postprzez Profes79 » 3 paź 2012, o 23:35

Nowy - stary bywalec forum wita :) Awatarka przy kolejnej okazji wkleję.

Czekaj aż wkleję zdjęcia z posiadówki pod wiatą w Niepołomicach ;) Jeden obraz jest warty tysiąca słów :D
Ostatnio edytowano 3 paź 2012, o 23:43 przez Profes79, łącznie edytowano 1 raz
Profes79
Symbol Pól Chwały

Postprzez Fafel » 3 paź 2012, o 23:40

Chyba wiem o kogo chodzi. Mimo iż nie wiele ma do powiedzenia, mogę napisać - Witaj :)
Fafel
Rociarska Młodzież

Postprzez Stilgar » 4 paź 2012, o 10:02

Witaj Michale! Zacnie, że się pojawiłeś na naszym form :D Chociaż zdjęć się trochę obawiam ;)

Pozdrawiam i gratuluję nowej rangi :D
Stilgar
Chłopski Administrator

Następna strona

Powrót do Off-topic