To warto zobaczyć

Rzeczy nie związane z pozostałymi działami.

To warto zobaczyć

Postprzez Pabloo » 18 gru 2016, o 10:56

Heja,

Wiecie, że nie mam FB, bo mnie wkurwiało ciągłe postowanie moje i moich (nie)znajomych, ale raz do roku mogę się czymś podzielić:

https://t.co/DA7LiujQGx

Wśród obrońców starej władzy są :mrok:i! Interpretował za Was nie będę bo chyba najlepiej samemu to ocenić.

Obejrzałem filmik kilkukrotnie, bo człowiekowi mogło się zrobić słabo i po prostu mógł się położyć, a ktoś mógł to zinterpretować jako prowokację. To co mnie przekonuje że to bullshit, to fakt, że gość zaraz przed położeniem się PODCIĄGA SOBIE SPODNIE, ja tak robię gdy siadam na fotelu.
Pabloo
Psychologiczny Rociarz

Re: To warto zobaczyć

Postprzez Dziadek » 18 gru 2016, o 12:49

PiS się strasznie ale to strasznie samozaorał. Dlaczego Kuchciński wywalił tego błazna z PO co miał kartkę "wolne media"? Przecież to tylko woda na młyn. Dlaczego zamiast przeczekać aż te klauny z opozycji co nie mają nic ciekawego do powiedzenia po prostu zejdą z tej mównicy o 6 rano i wtedy zacząć głosować albo nawet dać im pokrytykować wszystkie ustawy a potem i tak je przepchać (bo mają większość) to jak stado baranów poszli za prezesem do innej sali, nie wpuścili nikogo i se w spokoju zagłosowali? Nie można rządzić mając kompletnie w tyle zdanie innych ludzi bo to też są obywatele i mają pełne prawo krytykować co im się chce nawet dla samej idei krytyki. PiS ponosi tu moim zdaniem większą odpowiedzialność bo jest partią rządzącą i to oni mająw cenie władzy to, żeby chociaż dać czas innym na plecenie swoich bzdur.

A co do filmiku to ciekawe co temu gościowi dynda przy piersi, tzn. identyfikator ale czego. Prowokacja mu coś nie wyszła huehuehue
Dziadek
Sądecki Warchoł

Postprzez Linq » 18 gru 2016, o 17:09

Dziennikarz TVP Kultura Wojciech Diduszko oświadczył na swoim profilu na Facebooku:

"Nie udawałem w nocy z 16 na 17 grudnia 2016 podczas demonstracji pod Sejmem ani zmarłego ani rannego. Manipulacja rozpowszechniona przez TVP.INFO i inne prawicowe media służy tylko jednemu: odwróceniu uwagi publicznej od sedna sprawy to znaczy od faktu, że Prawo i Sprawiedliwość postanowiło podczas ostatniego tegorocznego posiedzenia Sejmu dokonać i przypieczętować kolejne zmiany w prawie, które niszczą polską demokrację".
A vary miala karlove!
Linq
Rozciągnięty Łucznik

Postprzez Pabloo » 18 gru 2016, o 19:02

For the record: Ja również nie udawałem w nocy z 16 na 17 grudnia podczas demonstracji pod sejmem ani zmarłego ani rannego. Paweł Strojny.

Co to zmienia? Wiecie, że te sceny, odpowiednio zmontowane, trafiły do spotu PO pokazywanego na oficjalnym profilu? https://t.co/lUcjRfzBZv

Ja to wrzuciłem nie dlatego żeby prowokować dyskusję o ustroju, tylko żeby podzielić się oburzeniem co do metod walki "politycznej". Jakiekolwiek nie byłyby cele, to nie uświęcają kłamstwa. A ktoś ewidentnie udawał osobę poszkodowaną, co zostało potem wykorzystane w spocie.
Pabloo
Psychologiczny Rociarz

Postprzez Linq » 18 gru 2016, o 19:35

Ja tylko wkleiłem odpowiedź samego zaiteresowanego. Don't kill the messenger.
A vary miala karlove!
Linq
Rozciągnięty Łucznik

Postprzez Pabloo » 18 gru 2016, o 21:57

OK, oczywiście - dzięki :)

Swoją drogą ciekaw jestem jak ta historia będzie się rozwijać, bo już gdzieś czytałem, że gość twierdzi, że chciał się położyć żeby blokować samochody PiSu, tylko one mu uciekły ;P
Pabloo
Psychologiczny Rociarz

Postprzez Linq » 18 gru 2016, o 22:38

I nie wykluczam że tak było. W efekcie tvp wyszla na debila bo pokazała go jako sbeckiego prowokatora a PO zrobiła z niego męczennika. Każdy widzi to co chce.
A vary miala karlove!
Linq
Rozciągnięty Łucznik

Postprzez Pabloo » 19 gru 2016, o 09:56

Otóż to :)
Pabloo
Psychologiczny Rociarz

Postprzez Pabloo » 21 gru 2016, o 13:27

Widzę, że Velma wietrzy skład :P

Wystawiłem mojego podstawowego hookera - bardzo solidny zawodnik (6-8 gwiazdek na pozycji 2.), ale ostatnio zaczęły mu spadać statsy ze starości - więc w II lidze raczej już nie powalczy - w III jeszcze kolejny sezon pewnie będzie się wyróżniał :)

http://www.blackoutrugby.com/game/club. ... r=11516599

Błędnie to chyba wrzuciłem,
Pabloo
Psychologiczny Rociarz

Postprzez Velma » 21 gru 2016, o 23:12

chyba błędnie :P

Ja myśle, że gościu o którym mówicie, po prostu ćwiczy umieranie bo chce dołączyć do Poruszaka :)
"Zabierz wrogowi sztandar, a odbierzesz mu honor i dumę."
Velma
Dyskutant

Powrót do Off-topic