ASG

Rzeczy nie związane z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Pabloo
Psychologiczny Rociarz
Posty:1030
Rejestracja:20 sie 2012, o 14:08
ASG

Post autor: Pabloo » 13 sie 2014, o 08:59

Część z nas była na wieczorze kawalerskim Tomasza na graniu w ASG w Dobczycach. Było wpytystycznie.

W weekend planują granie - robią dużą imprezę w stylu Matrix, ktoś byłby chętny? Ja wstępnie tak ale raczej tylko na niedzielę.

Oto co dostałem dziś od nich:
****

ASG Małopolska


W weekend 16 -17 sierpnia 2014 organizujemy imprezę pt. "V Urodziny Twierdzy". Poligon w tym roku zmieni się w Matrix. Inspiracją ma się rozumieć jest dla nas film, trylogia braci Wachowskich. Zagramy grę ze stylizacją: Ruch Oporu (wyzwoleni) vs. Matrix (uśpieni i maszyny).

Matrix:

policja/wojsko, czyli klasyczne umundurowanie - mundury, kombinezony, oporządzenie. Dozwolone są również czarne garnitury (agenci) :).

Ruch Oporu:

gustowne wdzianka - nie narzucamy jak mają wyglądać dokładnie. Mają być odmienne w sposób oczywisty. Ci co widzieli "Matrix" wiedzą o co chodzi, tych którzy nie widzieli zachęcamy do obejrzenia "Matrix Trilogy". Dozwolone jest tu wszystko nietuzinkowe, odbiegające od normy, ale jednocześnie stylowe.

Mechanika gry będzie oparta o mini scenariusze, które w ciągu ostatniego roku były u nas grane. Znane stałym bywalcom pod nazwami: "Matrix (telefony)", "Poszukiwania" oraz "Dominacja". Osoby nie znające tych gier uspokajamy - wszystko będzie wyjaśnione na miejscu, przed rozpoczęciem. Postaramy się też wprowadzić dodatkowe "smaczki".

Uczestnictwo w grze na ogólnych zasadach. Limit mocy replik 350 FPS na całym terenie. Wszystkich, którzy będą po raz pierwszy prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM oraz PRAWEM ASG. Dodatkowo wzory oświadczeń uczestników gry w dziale DOKUMENTY. Pirotechnikę zapewnia organizator.

W sobotę zapraszamy również na imprezę wieczorną przy grillu. Zostającym na noc zapewniamy dach nad głową (warunki polowe). Prosimy o zaopatrzenie się we wszystko, co potrzebne do przeżycia (śpiwory, koce itp.). Jedzenie i picie we własnym zakresie. Listy tworzą się w odpowiednich wątkach na forum ASG Kraków:

Sobota
NiedzielaCennik


Wypożyczenie zestawu startowego gracza: 70 zł / osobę / grę;
Dodatkowy magazynek kulek: 10 zł;
Bilet wstępu na poligon dla graczy z własnym sprzętem: 20 zł / osobę / weekend.Plan działań:


Sobota:

13:30 - Zbiórka;
10:00 do 18:00 - Gra;
19:00 - ??:?? - Impreza wieczorna z grillem;

Niedziela:

9:30 - Zbiórka
10:00 do 14:00 - Gra;
****

ODPOWIEDZ